Skip to content

Xray Cihazı Kurşun Perde & Kurşunsuz Anti Radyasyon Perde

Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perde

Hayatımızın her alanında sağlığımızı ve diğer insanların sağlığını düşünmemiz gerekir. Her alanda insan sağlığını etkileyecek birden fazla unsur vardır. Bunlardan birisi ise radyasyondur. Radyasyona hayatımızın birçok alanında gerek avmlerde gerekse hastanede maruz kalıyoruz. Özellikle avmde çalışan güvenlik görevlileri veya hastanede çalışan hemşireler, doktorlar radyasyonla oldukça içli dışlılar. Eğer doğrudan radyasyona maruz kalırsanız sağlığınız büyük ölçüde etkilenebilir.

Radyasyonun zararları ;

  • Vücuttaki kıl köklerine ulaştığında kanser yapar.
  • Göz kataraktı oluşturur.
  • Tiroid bezlerinin savunmasız kalması sebebiyle zarar verir.
  • Akciğer kanserine yol açar.
  • Göğüs kanserine yol açar.
  • Sindirim borusuna zarar vermesi nedeniyle mide bulantısı, ishal ve kan kusma gibi durumlar meydana getirir.
  • Kadın ve erkek üreme organlarına zarar verir.
  • Beyaz kan hücrelerinin kaybına neden olmasıyla birlikte enfeksiyon kapma ihtimalinizi arttırır.
  • Lösemi hastalığına yol açar.

Daha hafif şekilde maruz kaldığınızda kusma, ateş, ishal gibi durumlarla karşı karşıya kalırsınız.

Radyasyonun insan sağlığına olan zararlarını gördük bu sebeple radyasyondan korunmak gerekiyor. Kurşun Perde veya Kurşunsuz Anti Radyasyon Perde radyasyon bulunan alanlarda sizin korunmanızı sağlar. Ameliyathanelerde hasta masalarında veya x-ray cihazlarında bulunan Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler

Sayesinde radyasyondan korunursunuz. Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler kaliteli malzemelerden üretilmelidir aksi halde koruma konusunda sorunlar meydana gelebilir. Dark Xray en kaliteli malzemelerle radyasyondan korumayı vadediyor.

Dark Xray piyasa ki diğer firmalara nazaran daha kaliteli malzemeler kullanarak sağlığınızı düşünüyor. Daha ucuz malzemelerle üretilen ürünler sizi korumak yerine sağlığınızı daha kötü etkileyebilir. Özellikle sağlık sektöründe kullanılan Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler oldukça özenle üretilmelidir. Üretilen ürünler istenilen ölçüye göre üretilebildiği gibi taşınabilir şekilde de üretilebiliyor. Portatif olması nedeniyle kolaylıkla taşınabiliyor ve basit kullanım imkanı sunuyor.

Ameliyathanelerde veya radyoloji bölümünde kullanılan Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler istenilen ölçüye göre üretiliyor. Bu sayede hastaların veya doktorların doğrudan radyasyonla temas etmesi engelleniyor. Kullanılan malzemelerin kalitesi nedeniyle uzun ömürlü kullanım imkanı sunuluyor. Özellikle x-ray cihazlarında kullanılan Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler fazla sürtünme ve temas nedeniyle zarar görebiliyor. Bu durumda ürünün kullanım ömrü azalabiliyor. Fakat kullanılan malzemenin kalitesi sebebiyle bu hasar minimuma inebiliyor. Mağdur olmamanız ve ürünleri uzun süre kullanabilmeniz için oldukça özen gösteriliyor.

Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler kaliteli malzemeler tarafından üretilmelidir. Diğer firmalar bu sebeple oldukça fahiş fiyatlara ürün sunuyorlar. Bu sebeple Kurşunlu Perde kullanımından kaçılıyor. Dark Xray insan sağlığını daha önemli görerek fiyatları diğer firmalara göre makul tutuyor. Kaliteli ürünlerin pahalı olması gerekmiyor Dark Xray ise tam da size bunu gösteriyor. Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdelere kullanmak oldukça önemlidir bu sebeple diğer firmaların fahiş fiyatları nedeniyle kullanmaktan kaçınmamak gerekir. Dark Xray bu önemin oldukça farkında olduğu için fiyatları tüm kurum ve kuruluşların erişebileceği düzeyde tutmayı tercih ediyor. Diğer firmalarda karşılaştığınız fiyatlar yüzünden Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler kullanmaktan vazgeçmeyin kendi sağlığınızı ve çevrenizdekilerin sağlığını önemseyin. Dark Xray ile iletişim kurarak her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler kullanımı konusunda bilgi sahibi olmayabilirsiniz bu konuda Dark Xray sizi bilgilendirebilir. Dilerseniz web sitesinden bilgi alabilir ya da mail üzerinden bilgi alabilirsiniz. Mail üzerinden geri dönüş almanız 1-3 iş günü sürebilir bu sebeple Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ürünler hakkında nasıl kullanılması gerektiğiyle ilgili veya hangi alanda hangi Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler kullanılmalı bu konuda bilgi alabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları hakkında ise web sitesi üzerinden teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ölçülere ve ürüne karar vermeniz durumunda web sitesine ölçüleri girerek kısa süre içerisinde teklif alabilirsiniz. Nasıl bir ürün seçeceğinizi bilmiyorsanız yardım alabilirisiniz.

Ürünlerin monte işlemi ise Dark Xray tarafından gerçekleştiriliyor. Çalışma arkadaşlarımız işlerinde oldukça uzman oldukları için kısa süre içerinde profesyonel bir şekilde monte edebiliyorlar. Aynı zamanda taşınabilir olan Kurşun Perde ve Anti Radyasyon Perdeler içinde nakliyeyi gerçekleştiriyoruz. Kurulum gerçekleştikten sonra ekibimiz gerekli kontrolleri yaparak herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol ediyor. Bu şekilde kullandığınızda herhangi bir sorun yaşamamış oluyorsunuz. Daha sonradan herhangi bir sorun yaşamanız halinde kendiniz müdahale etmeden direkt Dark Xray ile iletişim kurarak sorunu anlayabilir ve çözüm üretebilirsiniz. Dark Xray sizin için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek mağdur olmamanızı sağlıyor. Siz sadece ürünü seçin ve gerisini Dark Xray’e bırakın.

Mutlu günler dileriz.